PKN
Hervormde en Gereformeerde kerk Twijzel
 
Oud predikanten van de Hervormde Kerk Oud predikanten van de Hervormde Kerk

Predikanten van de Hervormde Kerk te Twijzel

J. Metelen  1600 – 1613
F. Teyens  1616 – 1626
A.J. Heppigius 1627 – 1633
S. Wybenga  1639 – 1673
J. Heersma  1673 – 1718
J. Heersma  1718 – 1743 (zoon van bovenstaande J. Heersma?)
A. Knock  1744 – 1758
J. Habbema      1758 – 1763
L. Meyer    1763 – 1788
H. Mackay  1789 – 1800
L. Fockens  1803 – 1807
W.J. Koppius  1808 – 1809
D.J. Mackay  1809 – 1818
H.F.T. Fockens 1818 - 1867
J.J. Boerma  1868 – 1869
W.J.H. v.d. Zwaag 1869 – 1888
F.H. Germs  1888 – 1915
K. Nobel  1915 – 1930
F.J. Folmpers  1931 – 1943
A. Bloemendaal 1947 – 1949
G.B. Kruizinga 1950 – 1954
L. de Jong  1955 – 1972
A. Sieders  1973 – 1978
C. Glashouwer 1980 – 1987
J.H. Strubbe  1988 – 1994
H.C. v. Capelleveen  1994 – 2001
M.T.P.M. Oomens 2002 - 2016
G. Wijnstok 2017 - heden

 
Oud predikanten van de Gereformeerde Kerk Oud predikanten van de Gereformeerde Kerk

Vanaf de stichting tot heden dienden de volgende predikanten in de Gereformeerde Kerk van Twijzel

Ds. G.J. Weijenberg (*20-10-1845/†12-12-1915)
25 april 1897 - 13 oktober 1915

Ds. K. Winkelman (*1880/†1940)
1 oktober 1916 - 5 oktober 1919

Ds. J. van Herksen (*1894/†1963)
20 juni 1920 - 26 februari 1923

Ds. H. de Zwart (*05-09-1897/†05-04-1982)
23 maart 1924 - 25 november 1928

Ds. F.J. Scholten (*16-10-1903/†30-11-1980)
16 juni 1929 - 27 september 1931

Ds. H.J. ten Brink (*1898/†1974)
22 november 1931 - 2 februari 1941

Kandidaat J.F. Colenbrander (hulppredikant)
1 oktober 1939 - 15 juli 1940

Ds. J.F. Colenbrander (*28-11-1914/†08-06-1981)
30 maart 1941 - 2 juli 1944

Ds. M.A.J. van Putten (*1917/†1965)
3 september 1944 - 17 september 1945

Ds. K.L.F. le Grand (*10-12-1922/†15-06-2009)
7 september 1947 - 12 augustus 1951

Ds. A.M. Lindeboom (*08-02-1911/†30-09-1998)
4 oktober 1953 - 20 november 1960

Ds. J. ter Horst (*19-07-1935/†14-06-2016)
5 maart 1961 - 5 juni 1966

Ds. P. Hekstra (*12-04-1942/†13-02-2017)
3 januari 1971 - 30 april 1975

Ds. R. Toorman (*22-01-1924/†05-11-1980)
20 mei 1979 - 5 november 1980

Ds. K. Hoogsteen (*09-05-1922/†30-01-2015)
30 augustus 1981 - 1 september 1985

Ds. A van Houweling (*28-03-1957)
1 januari 1987 - 18 april 1993

Ds. R.H. Veldman (*08-10-1964)
23 april 1995 - 30 april 2000

Dhr. J. N. Dijkshoorn (*21-01-1951)
Kerkelijk werker
1 september 2003 – juli 2007

Ds J. Glas (* 1-8-1958)
1 juli 2007 - heden

 

 

 

lees meer »
 
 
 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.